Про нас

“ЕлектроДрайв” – це перший у Вінниці салон електромобілів, який спеціалізується на продажу електрокарів, гібридів, та зарядних станцій. Ми надаємо повний спектр послуг як по покупці електротранспорту і аксесуарів до нього, так і по їхньому обслуговуванню.

Ми існуємо для Вашого комфорту і наближуємо майбутнє вже сьогодні.
Купуючи у нас електромобіль Ви не залишаєтесь сам-на-сам з інноваційним транспортним засобом. Ми надаємо кваліфіковані консультації, сервісне і технічне обслуговування. Наші спеціалісти допоможуть вирішити усі питання з приводу зручного і комфортного заряджання автомобіля біля Вашого помешкання або роботи.
Зарядні пристрої, аксесуари та багато іншого і необхідного для Вашого електрокара Ви завжди знайдете в нашому салоні.

З 2015 року ми маємо справу з усім, що стосується електромобілів. Нами встановлено в місті та області, а також у сусідніх регіонах мережу зарядних станцій. Це дозволяє не тільки економно їздити вулицями власного міста, але й активно подорожувати по Україні.
Менеджери нашого салону є власниками електромобілів і на власному досвіді доводять, що електротранспорт – це комфорт, заощадження і розумне вкладення грошей!

Наш асортимент товарів постійно оновлюється. Окрім того, ми маємо надійних і перевірених партнерів по всій Україні, що дає нам доступ до практично усіх електромобільних майданчиків країни.
У Вас є можливість придбати “тут і зараз”, взяти електрокар у лізинг для потреб свого бізнесу, купити електромобіль в кредит, щоб почати заощаджувати вже сьогодні, або замовити його з аукціонних майданчиків Європи чи США.

З нами ЕКОНОМІЧНОВИГІДНО і ЕКОЛОГІЧНОЧИСТО!