ЕлектроДрайв – Бренд Року 2018!

Січ 13, 2019

Напередодні новорічних свят Перший салон електромобілів Вінниці ЕЛЕКТРОДРАЙВ отримав дуже важливу нагороду “Народний Бренд року 2018” в номінації Автосалон!

«Народний Бренд» – це конкурс, який проводить Медіа Корпорація “RIA”, серед виробників споживчих товарів і послуг. Переможців визначають самі споживачі голосуванням.
Конкурс проходить під девізом: «Ви вибираєте – ми нагороджуємо!».

Народне визнання – це найкраща оцінка нашоїх роботи! Дякуємо усім, хто нас підтримав, нашим клієнтам і тим, хто користується нашим сервісом! Дякуємо, що разом з нами ви стали частиною великої електромобільної родини не тільки Вінниччини, а й всеєї України, адже наші клієнти мешкають в Херсоні, Сумах, Києві, Одесі, Дніпропетровській, Миколаївській, Київській областях.
В свою чергу, ми не збираємось зупинятись і щодня покращуємо наш сервіс і якість роботи! 365/24/7 ми разом з вами. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, поради, допомогу в дорозі і сервісне обслуговування. Мережа зарядний станцій ЕлектроДрайв цілодобово доступна для користування та постійно розгалужується, з`являються нові зарядки в зручних локаціях не тільки у місті, а й в області та сусідніх областях.

Дякуємо, що обираєте ЕлектроДрайв!